Snowboardy Stepchild v prodeji.

29.11.2011 Zařazen do: Nezařazené, Nové zboží, obecná oznámení — redeight @ 19.24

A je tu další kanadská značka. Tentokrát je to STEPCHILD ,za kterou jezdí Simon Chamberlain, JP Walker a Joe Sexton. Snowboardy jsou ze sezóny 2010/2011 a jsou za velice nízký peníz a to za 5600 Kč.

Novinka! Snowboardy, vázání a boty od Ace Snowboards.

26.11.2011 Zařazen do: Nezařazené, Nové zboží, obecná oznámení — redeight @ 10.20

Dálší letošní novinkou je značka Ace Snowboards, která dodává snowboardy, vázání a boty za dobrou cenu v super kvalitě. Díky tomu si můžete sestavit svůj komplet za super cenu.

Kultovní značka Capita konečně v Čechách.

Zařazen do: Nezařazené, Nové zboží, obecná oznámení — redeight @ 9.27

Letos můžete v našem eshopu vybírat snowboardy od kanadské značky Capita. K dostání jsou modely Horrorscope, Stairmaster, Stairmaster Extreme, Saturnia a budou následovat další.

Nová várka kompletů za super ceny.

Zařazen do: obecná oznámení — redeight @ 8.21

Tento týden jsme naskladnili řadu nových setů a kompletů za velice příznivé ceny. Vyberesi jak začátečník tak i pokročilý snowboardista.

Kolekce Woox 2011/2012

18.11.2011 Zařazen do: obecná oznámení — redeight @ 13.01

Právě jsme naskladnili bundy, mikiny, kalhoty od Woox. Vzhleden k tomu, že blíží Vánoce tak jsme pro Vás vylepšili ceny. Tak neváhejte a udělejte radost sobě nebo svým blízkým.

Helmy a brýle Relax.

16.11.2011 Zařazen do: obecná oznámení — redeight @ 13.29

Tento týden jsme naskladnili brýle a helmy od firmy Relax. Helmy jsou ve slevě 15 %.

Máme nový design, jak se Vám líbí? Hlasujte!

7.11.2011 Zařazen do: obecná oznámení — Štítky:, , — webmaster @ 13.10

Vážení zákazníci, návštěvníci. Změnili jsme webdesign našeho e-shopu www.snowboardy-levne.cz, který byl dříve obléknut do designu obdobnému tomuto blogu. Doufáme, že to přispěje k pohodě s kterým prohlížíte eshop – zkrátka, že se Vám bude líbit. Přesto nás zajímá Váš názor a tak se prosím vyjádřete:

Jak se Vám líbí nový design eshopu snowboardy-levne.cz ?

View Results

Loading ... Loading ...

S díky team snowboardy-levne.cz & webdesign team GD3

Online poradna

3.11.2011 Zařazen do: obecná oznámení — redeight @ 12.03

Pokud si nevíte  rady při výběru vybavení, neváhejte využít naší online poradny. Jsme vám online k dispozici pondělí až pátek od 9:00 do 18:00 hod., v sobotu od 9:00 do 12:00 hod. Mimo tuto dobu neváhejte posílat dotazy na náš e-mail, budeme se snažit vám odpovědět v co nejkratší možné době.

SPORTS COMPETITION RESULTS ON Flashlivescore

2.11.2011 Zařazen do: Nezařazené — webmaster @ 15.55

SPORTS COMPETITION RESULTS ON Flashlivescore

Obviously, the most popular kind of sport is football. This year, the Champions League is seeing quite intense competition, as several clubs pretend for the victory at the same time. One of the main rivals is French “PSG”. The reigning champion of the League 1 has one of the best squads in the world, due to which the coach of the team, Thomas Tuchel, can establish the rotation policy and let the leaders have a rest.

Flashscore on Flashlivescore is your opportunity to get all the relevant data within a few seconds and be aware of all the world championships. Even beginners who get to the website for the first time can easily work with the website.

Of course, the website presents not only football competitions, so you’ll always find here the results of basketball and other kinds of sport. So, Hills Hornets has recently shown the impressive progress that’s surprised ordinary fans, as well as experts.

Chances of “PSG” for Triumph on the International Arena

Despite the fact that the team of Tuchel has a really good squad, it still lacks experience in European Championships. Another weakness is a lack of the constant game tone, as most of the level of the League 1 team rivals is much lower.

As a result, the Paris team even doesn’t have to make much effort to gain 2 points. In the Champions League, the first match against “Liverpool” revealed a lot of weaknesses that may cause problems at the long tournament distance. These are:

Gaps between the lines. “PSG” players just don’t manage to back to the defense during lightning-fast breakthroughs of Salah and Mane.

Absence of a good holding midfielder. Now, Marco Verratti is quite weak in fulfilling his duties. With it, the Italian player is too unstable and undisciplined, which cost “PSG” dear.

Lack of character. “PSG” doesn’t usually turn the tide of the unsuccessful match https://flashlivescore-uk.com/soccer/europa-league. The team of Tuchel should control the game and shoot the first goal to achieve good results.

So, despite the cool squad, the team isn’t prepared to battle with principal most favorite. The Champions League saw a lot of examples when even weaker teams achieved greater results.

Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes

Facebook

Snowboardy-levne.cz na Facebooku

Twitter

Code: Ursiny.cz | Design: Bombajs - elatelier.cz w3cxhtml 1.1 w3ccss

Tento web je provozován s využitím systému WordPress. (Česká lokalizace)